Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

BİRLİKTE
KORUYALIM NEDİR?

Birlikte Koruyalım; Nestlé Kahvaltılık Gevrekler’in, yaşamı tehlike altındaki yabani hayvan türlerine dair farkındalığı artırmak için WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) iş birliğiyle gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesidir.

DENİZ KAPLUMBAĞALARI
KORUMAMIZ ALTINDA

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler olarak küçük yaşlardan itibaren kazanılan hayvan sevgisinin, çocukların duygusal gelişimlerine olumlu katkı sağladığına inanıyoruz.

Bu proje ile çocukların ilgisini yaşamı tehlike altındaki yabani hayvanlara çekerken, WWF – Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)’nin Adana Akyatan Yaban Hayat Koruma Sahası’nda yürüteceği çalışmaları da destekleyerek, 10.000 yavru yeşil deniz kaplumbağasının daha denize ulaşmasını sağlamayı hedefliyoruz.

DESTEK OLUN

Proje dönemi boyunca Nesquik® ve Corn Flakes kahvaltılık gevreklerin kampanyalı ambalajları üzerinde; boz ayı, saz kedisi, yunus ve deniz kaplumbağaları hakkında hem eğlenceli hem de öğretici bilgiler yer alacak.

Siz de kampanyalı Nesquik® ve Corn Flakes kahvaltılık gevrek ürünlerinden satın alarak onları kurtarmaya destek olurken; çocuklarınızın da doğayla uyumlu geleceğine katkıda bulunabilirsiniz.

GERİ DÖNÜŞÜM

Ayrıca proje kapsamındaki kampanyalı paketleri ÇEVKO işbirliği ile geri dönüşüme kazandırmayı hedefliyoruz. Satın alınan kampanyalı paketleri “Geri Dönüşüm Alanları” sekmesinde yer alan toplama alanlarına bırakarak, sürdürülebilir yaşama destek olabilirsiniz.

GELİN
BİRLİKTE KORUYALIM!