Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya yasal bir kampanya mıdır?
Evet, bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.09.2018 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1754 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 
Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya, 20.09.2018 (saat 00.01) ile 26.10.2018 (saat 23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
 
Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.birliktekoruyalim.com (ücretsiz) internet sitesinde yer alacak olan 7 kıtaya (Asya, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Antartika, Avrupa ve Avustralya) özel nesli tükenen canlılar ile ilgili tanıtımları izleyen veya okuyan, 7 farklı kıta için açılan katılım formunu ad-soyad-adres-telefon bilgileriyle dolduran kullanıcılar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım her kıta için 1 çekiliş hakkı ile, toplamda 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 
Katılımlarda ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 
Kampanyada ödül olarak ne veriliyor?
Çekiliş sonunda 3 kişi Samsung Galaxy Tab A6 P587 16GB 10.1" 4G Tablet (birim değeri: 2.070,90 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. 
 
Kampanyaya katılmak için kaç yaşında olmam gerekiyor?
Kampanyaya katılmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.
 
Kampanyaya katılmak için ürün satın almam gerekiyor mu?
Hayır. Kampanyaya katılım ücretsizdir. 
 
Çekiliş ne zaman ve nerede yapılacak?
Çekiliş, 13.11.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde yapılacaktır.
 
Çekiliş sonuçları ne zaman ve nerede yayınlanacak? 
Çekiliş sonuçları, 16.11.2018 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ve www.birliktekoruyalim.com adresinde yayınlanacaktır.  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 
Kampanyaya kimler katılamaz?
Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 
İkramiye kazandım, ne yapmam gerekiyor?
’Tebrikler! Asil talihli iseniz 01.12.2018, yedek talihli iseniz 16.12.2018 tarihine kadar kimlik fotokopiniz ve iletişim bilgileriniz ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmanız ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeniz gerekmektedir.  Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé sorumlu tutulamaz. 

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. 
 
 
Nestlé Kahvaltılık Gevrekler ile ilgili bir sorum var.
Ürünlerle ilgili bir sorunuz varsa, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye websitemizden(https://www.nestle-cereals.com/tr/tr/sss) ulaşabilirsiniz. Aradığınız cevabı bulamadıysanız Nestle Tüketici Hizmetleri (tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com) ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Web sitesinde teknik sorunlar yaşıyorum…
Web sitemizde sorun yaşadığınız için üzgünüz! Lütfen sayfayı yenilemeyi deneyin. İşe yaramazsa, farklı bir web tarayıcı kullanmanız sorunu çözebilir. Sorun hala devam ediyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunu görebilmemiz için ekran görüntüsünü göndermeyi unutmayın.